Jak kupować

 1. Zamówienia można składać tylko za pośrednictwem strony www.blekitna.pl, wypełniając formularz.
 2. Podczas składania zamówienia należy podać prawidłowe dane zawierające: imię i nazwisko adresata paczki, nazwę firmy jeśli jest wymagana, adres wysyłkowy, numer telefonu oraz adres e-mail zamawiającego. Podając dane osobowe, Kupujący potwierdza ich prawidłowość i prawdziwość. Warunkiem realizacji zamówienia jest wypełnienie wszystkich pól w formularzu zamówienia. Numery telefonu (komórkowy lub stacjonarny z numerem kierunkowym), umożliwiają ewentualną weryfikację złożonego zamówienia i kontakt z zamawiającym.
 3. Po złożeniu zamówienia Kupujący otrzyma przez wiadomości e-mail z informacją o zamówionych książkach, ich cenie oraz kosztach przesyłki.
 4. Wypełnienie arkusza z danymi Kupującego jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie tych danych przez wydawnictwo Błękitna Kropka wyłącznie w celu realizacji zamówień. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Kupujący ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia ich z bazy danych. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997)
 5. Wszystkie ceny podane w Sklepie internetowym www.blekitna.pl zawierają podatek VAT.
 6. Ceny nie zawierają kosztów przesyłki.
 7. W promocyjnych ofertach sprzedaży znajduje się ograniczona ilość produktów. Realizacja zamówień zawierających produkty z oferty promocyjnej odbywa się według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, do momentu wyczerpania się produktów objętych promocyjną formą sprzedaży.
 8. Ceną wiążącą i ostateczną dla produktu jest cena podana na stronie Sklepu internetowego www.blekitna.pl w chwili składania zamówienia przez Kupującego. Do zamówienia należy doliczyć koszt przesyłki.
 9. Dostawa zamówionych towarów jest realizowana na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej. Zamówiony towar jest wysyłany pod adres podany przy składaniu zamówienia.
 10. Zawierając umowę sprzedaży i dokonując zakupu, Kupujący oświadcza, że udziela pełnomocnictwa Sklepowi blekitna.pl do przekazania w jego imieniu kosztów wysyłki i paczki z zamówionym towarem placówce Poczty Polskiej.
 11. Wysyłka za granicę możliwa jest wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu tej formy przesyłki ze Sklepem. W ramach ustaleń zostanie przedstawiona dodatkowa opłata za przesyłkę zagraniczną według cennika Poczty Polskiej lub Kuriera.